.

.

New
Гимнастичари Изолирано Шише Со Вода-Нерѓосувачки Челик 32 Мл, 3 капаци, Вакуумска Изолација Со Двојни Ѕидови, Термо Кригла Ладна Топла-Издржлива Завршница Обложена ?

Гимнастичари Изолирано Шише Со Вода-Нерѓосувачки Челик 32 Мл, 3 капаци, Вакуумска Изолација Со Двојни Ѕидови, Термо Кригла Ладна

DEN 479.84

Износот
Залиха

Префрлете ги капаците со леснотија и не ограничувајте се на само 1 опција за капак. Не гледајте понатаму, еве зошто Токму Шишето Со Изолирана Вода За Вежбање Е соодветно за вас. ВКЛУЧЕНИ СЕ ТРИ КАПАЦИ-спортско шише за вода за Вежбање доаѓа со 3 варијации на олово отпорни на истекување. Дизајнот на вакуум со двојни ѕидови е тестиран за да се осигура дека ги задоволува вашите потреби за температура на пијалокот и може да се користи внатре и надвор од салата. Постои вродена опасност во недостатокот на поддршка што ја нудат слабо изработените производи кои имаат слабо извори на метал, материјал и генерално се направени поевтино. Гимнастичарите сакаат да се погрижат вашите пијалоци да останат ладни или топли, што е можно подолго. Нашето шише од нерѓосувачки челик, исто така, има завршница обложена со прав за да обезбеди крајна заштита од чипови, гребнатини или бледнее во бојата. Гимнастичари 32оз Изолирано Шише Со Вода е направено со нерѓосувачки челик 18/8 затоа, не мора да се грижите за бруто мириси или корозија што ќе се случи во скоро време. Направен Со 100% материјал Без БПА, вашиот изолиран спортски бокал е подготвен за цел ден, секојдневна употреба. Развивме целосна линија на алатки за обука за да ви помогнеме во остварувањето и постигнувањето на сите ваши фитнес цели. Нашата издржлива завршница обложена со прав ќе ги исполни врвните стандарди во топлина и замрзнување на студ. Работејќи со елитни светски рекордери, светски познати тренери и илјадници клиенти имавме привилегија да служиме, идентификувавме различни аспекти за кои знаевме дека треба да ги подобриме.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи