.

.

New
Светла Дрвена Текстура Торба За Пелени Торби За Мумии Ранец Со Голем Капацитет Торба За Пелени За Нега На Бебиња

Светла Дрвена Текстура Торба За Пелени Торби За Мумии Ранец Со Голем Капацитет Торба За Пелени За Нега На Бебиња

DEN 0.33

Износот
Залиха

2 х странични џебови. Погодно е да се стават или отстранат производите од дното на кесата за пелени. Обезбедување квалитет : Може да ви помогне да заштедите пари, можете да добиете торба за пелени, торба за шишиња, две ленти за колички, подлога за менување.1 х патент џеб на предната страна. Џебовите вклучуваат : 1 x главен капацитет торба. Водоотпорен и Отпорен на Абење : Изработен од висококвалитетно, водоотпорно И издржливо платно Од Оксфорд, лесно се чисти. Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребните работи за одржување на совршен ред. Разновиден и стилски, тоа е добар избор за мама и тато. Паметен Дизајн : дизајнот со отворен грб ви помага лесно да ги пронајдете предметите што ви се потребни во ранецот за пелени.Голем Капацитет Мулти-џеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, за да се обезбеди доволно простор за потребните работи за одржување на совршен ред. Таа е погодна за шопинг, туризам и други прилики. Практичен Дизајн : може да се користи како ранец, чанта или закачување на кочија за бебиња.Мултифункционален : Предниот џеб може да складира мали работи за лесен дофат, страничните џебови можат да држат шише за нега, шише со вода или чадор.Рачките одозгора ви овозможуваат да го носите како пелена и неговите интегрирани ремени за количка лесно можат да го прилагодат на вашата количка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи