.

.

New
25 парчиња Звучни Украси За Торта За Момчиња со Топер За Торта од 1 парчиња, 24 парчиња Топчиња За Кекси За Материјали За Роденден На Bir1

25 парчиња Звучни Украси За Торта За Момчиња со Топер За Торта од 1 парчиња, 24 парчиња Топчиња За Кекси За Материјали За Роденден

DEN 2.33

Износот
Залиха

●Сонични Материјали За Роденденска Забава ● Уникатен дизајн За материјали за забави со Сонична тематика торта топер, момчиња и девојчиња ќе го сакам. Q Пакетот Вклучува 1pcs Sonic themed Голем торта топпер, 24pcs sonic тематските cupcake toppers(3 стил, секој е 8pcs). ●Широко Се Користи Quepcake topper декорациите со сонична тематска торта се погодни за звучни забави, јадење, активности на отворено и други сродни детски прилики за забави со филмска тема, овие цврсти резерви за украсување забави можат да ги задоволат вашите различни потреби за пригоди и да донесат радост за вашата внимателно подготвена забава. ①Одличен Материјал Нашиот звучен топер За кекси за торта е изработен од висококвалитетни материјали, безбеден и нетоксичен, еднократно, лесен и не е лесен за кршење, издржлив и цврст, а нашиот врв за кекси е двојно странично печатење, без разлика како ќе го поставите, може совршено да се прикаже од која било насока. ●100% Задоволство● Ако вашата нарачка не ве возбудува или воодушевува целосно, кликнете на копчето "контакт со продавачот" на вашата сметка за да ни испратите е-пошта, добро направете го тоа правилно со размена без проблеми или враќање на средствата што е можно поскоро. Звучни топери за торта.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи