.

.

New
ASICS Деца GT - 2140 GS Трчање Чевли

ASICS Деца GT - 2140 GS Трчање Чевли

DEN 747.04

Износот
Залиха

100% синтетичка кожа и синтетички влакна. Гумен ѓон. Системот За Амортизација НА Гел го ослабува ударот за време на фазата на удар. Системот за Поддршка на дуомакс помага да се осигура дека чевелот одржува соодветна поддршка за стапалото за време на критичната транзиција од удар на пета до пети. Ширина специфични обувки дизајнирани на трае кои правилно лулка на ногата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи