.

.

New
Силиконско Лице Потенок Затегнувач На Устата Гума За Затегнување На Мускулите Против брчки Против Стареење На Устата Вежба За Лице Усни Тренер За Лице-Подигнете А?

Силиконско Лице Потенок Затегнувач На Устата Гума За Затегнување На Мускулите Против брчки Против Стареење На Устата Вежба За

DEN 2.33

Износот
Залиха

Дали сакате едноставен и здрав начин за подигнување на кожата и мускулите на лицето? Алатката за слабеење на лицето е добар избор за вас. Тренерот За Мускулни Усни е изработен од висококвалитетен материјал, кој е нетоксичен, удобен и исто така еколошки. Само 3 минути дневно е се што ви треба, добар и ефикасен начин за вежбање на мускулите на усните и лицето. Едноставен и удобен за употреба, работи на образите, брадата и другите области на лицето. Овој Тенок Вежбач за Лице може да помогне да се затегне опуштената кожа на лицето и да се намалат брчките околу очите. Вежбач на вилица борете се со брчките околу очите и помогнете во обликувањето на целокупниот изглед на лицето, без разлика дали е пред огледало, во бања или во кое било друго погодно време секој ден. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Материјал За Алатка За Убавина На Лицето : Силиконска Боја : Како Што Покажуваат Сликите Тежина На Пакетот : Прибл.36г Големина : Прибл.9 х 8 х 3см / 3,5 х 3,1 х 1,2 Инчен Пакет Вклучуваат : 1 х Алатка за Слабеење На Лицето.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Type:
Facial Beauty Tool
Material:
Silicone
Color:
As Pictures Show
Package Weight:
Approx.36g
Size:
Approx.9 x 8 x 3cm / 3.5 x 3.1 x 1.2inch
Package Include:
1 x Facial Slimming Tool :
Ново

Поврзани производи