.

.

New
M19 x 0,5 mm на конец на тешка метричка десна рака умира 19 x .5 Алатка за навој

M19 x 0,5 mm на конец на тешка метричка десна рака умира 19 x .5 Алатка за навој

DEN 2.33

Износот
Залиха

Метричката десна рака умира. Материјал : челик со висока јаглерод. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метричката десна рака умира. Материјал : челик со висока јаглерод. Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не контактирате. Постојат различни големини на располагање, но сите не се наведени. Метричка десна рака умира, високо-јаглероден челик.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи