.

.

New
ABOOFAN 1pc Креативен Модел Рачно Изработен Украс За Срце Уметност И Занаети Обезбедува Услуги За Забави

ABOOFAN 1pc Креативен Модел Рачно Изработен Украс За Срце Уметност И Занаети Обезбедува Услуги За Забави

DEN 0.33

Износот
Залиха

- Обликот на срцето на мечката е и прекрасна слика, погодна за подарок за денот на вљубените. Ве молиме користете ја вашата имагинација за да направите совршен производ. за декорација на овој модел го прави уникатен. за цврсто поправање на додатоците. Абоофандескрипција дали барате разноврсна мувла ЗА САМОСТОЈНО? Предметот ќе биде добар избор.- Материјалот, може да користи иглички, лепак, двострана лента итн. Одликувајќи се со симпатичен дизајн во облик на срце, совршен ЗА САМ свој уникатен украс. Користење цветни аранжмани, ткаенини итн.Предметот : обликот на срцето е и прекрасна слика, погодна за подарок за денот на вљубените.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи