.

.

New
Нуба Рефлекта Третман Праска Усна Сјај-Долготрајни Лак Навлажнувачки, Полни, Сјајна, Нелеплива Треперлива Шминка Во Собата За Полни Усни Смирувачки &засилувач; Хид

Нуба Рефлекта Третман Праска Усна Сјај-Долготрајни Лак Навлажнувачки, Полни, Сјајна, Нелеплива Треперлива Шминка Во Собата За

DEN 812.80

Износот
Залиха

Рефлектирајтретман Сјајот За Усни им дава на вашите усни мека и треперлива завршница. Бојата ги прави вашите усни да изгледаат пополни и поубави, оставајќи ултра блескав сјај кој трае цел ден. Рефлектирајтретман сјајот за усни ги смирува, измазнува и штити усните, подобрувајќи го чувството на удобност. Усните ја одразуваат вашата убавина и тие треба да бидат заштитени. Ги полни усните поради присуството На Макси Усна.Почувствувајте ја моќта на нуба рефлектирајтретман сјај за усни со уникатна мат и светкава формула која ги навлажнува и ги полни усните за поцелосен изглед. Збогатен Со макси Пептиди За Усни, способен да го стимулира производството на колаген и Со Хијалуронска Киселина за поцврсти и волуменизирани усни. Нуба Рефлекта Третман Сјајот за Усни доаѓа во различни бои и е дерматолошки тестиран и без конзерванси. Оваа формула, нежно со мирис на ванила, е удобна на усните и има кремаста, целосна текстура без да биде леплива.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи