.

.

New
ВГУСТ Кутии За Сјај За Усни Празен Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо Пигм?

ВГУСТ Кутии За Сјај За Усни Празен Кадифе Пренослив Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај

DEN 1.33

Износот
Залиха

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 23г големина на Пакетот : 11х2х2, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Брзо сушење, Долготрајна Боја, Истата Боја Може да се Постигне со Притискање На Ткиво на Усните. Свилена Текстура Како Чоколадо, Мека Текстура. [Природни Растителни Состојки] - Завиткајте Вертикални Брчки На Усните И Одржувајте Ги Хидрирани.[Мек Тон] - , Проегирна, Природна, Убава Боја На Усните. [Долготраен Сјај За Усни Во Боја] - Сјајот За Усни Е Течен Мек Сјај За Усни Што Може Лесно Да Се Нанесе Со Мека И Богата Боја И Текстура. Содржи Високо Навлажнувачки Состојки За Одржување На Усните Хидрирани. Помешано Со 30% Состојки, Го Намалува Чувството На Лупење И Го Обработува Во Завршница За Да Ја Хидрира Внатрешноста. Ги остава Усните Меки, Мазни, Лесни и нелепливи. [Нелеплив] - Има Навлажнувачко Чувство И Текстура , Како формирање Филм, Може Да се Користи Долго време.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи