.

.

New
Sootop Преносен USB вентилатор батерија за полнење на вратот, мрзлив врат, висина двојна ладење циркулација на воздухот за кампување, патување, канцеларија , спорт, веж

Sootop Преносен USB вентилатор батерија за полнење на вратот, мрзлив врат, висина двојна ладење циркулација на воздухот за кампување,

DEN 512.00

Износот
Залиха

Допрете го копчето за да циклусите низ брзината на ветерот3. Совршено со големина, нема да заземе многу простор. Совршено за внатрешна и надворешна употреба, личниот вентилатор може да произведе природен ветер за да ве одржи кул кога читате, да правите спорт, да чекате во линија и да патувате, тоа би било вашиот најдобар партнер во толку жешко лето. Трајно направено со употреба на цврста пластична конструкција за долготрајна јачина и употреба.

Декларираните карактеристики

Type:
Mini Neck Double Fans
Built-in lithium battery :
3.7V 1200mAh
Power:
0.3W-1.2W
Power input:
DC 5V 1A
Weight:
Approx. 168g
Size:
280x190mm
Instructions:
1. Long press for 3 seconds (on/off):
2. Touch your button to cycle through the wind speed:
3. Indicator light:
Work:
blue light flashes
Charging:
red light
Fully charged:
blue light is on
Low battery:
red flashing
Material:
abs
Package list:
1 xSports Fan:
1 x USB Charging Cable:
Ново

Поврзани производи