.

.

New
Пареа Фитнес Силиконски Капак На Седиштето Дизајн За Концепт 2 Седиште За Машина За Веслање

Пареа Фитнес Силиконски Капак На Седиштето Дизајн За Концепт 2 Седиште За Машина За Веслање

DEN 790.40

Износот
Залиха

УДОБНОСТ на ДОЛГИ РАСТОЈАНИЈА : силиконскиот капак ќе ви даде дополнителна удобност во текот на редовите на долги растојанија. Исто така е лесно да се исчисти со малку вода и сапун. Ова значи дека е податлив и не е кревок. Ова ни овозможува да направиме производ што е точната форма како седиште. Ако барате густа перница за да го направите вашиот краток ред попријатен, ова не е вистинскиот производ за вас. УДОБНОСТ на ДОЛГИ РАСТОЈАНИЈА : силиконскиот капак ќе ви даде дополнителна удобност во текот на редовите на долги растојанија. Капакот На Седиштето За Веслање Со Пареа е специјално компатибилен со седиштето на машината За веслање Ц2. Силиконот му дава на седиштето зафатена текстура, што е многу корисно за време на вашите долги редови. Ова значи дека е податлив и не е кревок. Ќе почувствувате голема разлика по вашиот ред од 10к во споредба со веслањето само со оригиналното седиште. Ако барате густа перница за да го направите вашиот краток ред попријатен, ова не е вистинскиот производ за вас. Капакот на седиштето доаѓа во три бои : жолта, розова и црна. Силиконот му дава на седиштето зафатена текстура, што е многу корисно за време на вашите долги редови. Исто така е лесно да се исчисти со малку вода и сапун. Се лизга од врвот надолу. 100% СИЛИКОН : капакот на седиштето е направен од 100% силикон. Капакот на седиштето доаѓа во три бои : жолта, розова и црна. ОБЛИКУВАНИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПАТ ВО КОНЦЕПТОТ 2 СЕДИШТЕ : за да го создадеме овој производ, направивме 3Д скенирање На Седиштето На Машината За Веслање Концепт 2.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи