.

.

New
13 парчиња Маица Владетел Водич За Винил Усогласување Маица Владетел До Центар Дизајни Маица Усогласување Алатка За Винил Поставеност Маица Маица Водич Владетел З?

13 парчиња Маица Владетел Водич За Винил Усогласување Маица Владетел До Центар Дизајни Маица Усогласување Алатка За Винил Поставеност

DEN 111.84

Износот
Залиха

Броевите и маркерите се прецизно ласерски врежани, јасни и долготрајни. Исто така, постојат упатства за усогласување на аголот за да се обезбеди прецизно поставување на аголот. Само порамнете го владетелот со јаката На Маичката и центрирајте ја пред да ја притиснете.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи