.

.

New
Шампион за иновации Близјард шеф

Шампион за иновации Близјард шеф

DEN 255.84

Износот
Залиха

Дијаметар : 21,2 см. Пластика : Шампион на Blizzard. Опсег на тежина : 130-170 G. Најдобар избор за : играчи на електрична енергија, фрлања на странично, брзо, на долги растојанија од мета. Боите може да варираат. Шефот е нашиот прв возач на далечина од 13 далечина. Ова е брз стабилен двигател што може да управува со целосни фрлања на напојување и умерени глави на главата. Напредните играчи и фрлачи на странични страни ќе ја ценат сигурната стабилност. Шефот има мал пресврт со голема брзина за да помогне во максимизирање на растојанието со предвидливо бледнее. Не се препорачува за играчи кои фрлаат помалку од 300 стапки. Новата технологија за Blizzard вклучува илјадници микробили во нашата издржлива пластика за шампион. Ова резултира со голема брзина, премиум пластични возачи во тегови до 130 грама! Тестирањето означува дека моделите под 140 грама се доволно лесни за да лебдат во вода! Ве молиме контактирајте не преку е -пошта за поконкретни барања за тежина или боја.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи