.

.

New
Prime-Line MP11168 Невидлив Стоп На Вратата, 7/32 инчи, Челик, Антички Месинг, Станбен, Прилагодлив, Пакет од 5

Prime-Line MP11168 Невидлив Стоп На Вратата, 7/32 инчи, Челик, Антички Месинг, Станбен, Прилагодлив, Пакет од 5

DEN 677.76

Износот
Залиха

Инсталирањето е лесно како замена на горниот игла за шарки со игла За Шарки За Заштеда На Врата и поставување на саканиот агол на замавнување. Забелешка : Игличките ќе се протегаат малку подалеку од дното на шарките откако ќе се инсталираат.Дизајниран да ја елиминира штетата со создавање невидливи, нерамни запирања.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи