.

.

New
Врата Затворач Ѕид Заштитник 4 ПАРЧИЊА, Тивка, Амортизери Ѕид Штит & засилувач ;Придушувач За Ѕид Рачка, Мека Гума Тркалезна Врата Запре

Врата Затворач Ѕид Заштитник 4 ПАРЧИЊА, Тивка, Амортизери Ѕид Штит & засилувач ;Придушувач За Ѕид Рачка, Мека Гума Тркалезна

DEN 1.67

Износот
Залиха

ШИРОКА ПРИМЕНА : Чистиот заштитник на ѕидот на затворачот на вратата е многу погоден за рачки на вратите, врати на фрижидерот, светла на кабинетот и други предмети за мебел. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : самолеплив дизајн, само исчистете ја површината со сува крпа, Едноставно отстранете ја кората и залепете го гелот придушувачот застанува на ѕидот каде што рачката на вратата обично би остварила контакт(не се потребни алатки). МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Заштитникот На Ѕидот На Затворачот на Вратата може да ги апсорбира огромните вибрации и бучава донесени со затворање на вратата,со што ќе го заштити ѕидот од оштетување.Ѕидниот Штит на Копчето на вратата е погоден за многу мебел и површина од разни материјали, како што се дрво,стакло,матирано стакло,керамичка плочка, метал,мермер,кожа,пластика итн. СИЛНО ЛЕПИЛО : Чистиот Заштитник на Ѕидот има многу силна адхезија што гарантира дека ќе останат лепливи многу долго време. ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДИ : Обезбедува гаранција за квалитет на нашите производи.Ако има какви било проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте не во секое време и ќе ни биде многу драго да го решиме проблемот за вас.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи