.

.

New
Бери.Ванг 2 Пакет Врски За Татко И Син Модни Деца Врзуваат Мажи Вратоврска Жакард Шамиче

Бери.Ванг 2 Пакет Врски За Татко И Син Модни Деца Врзуваат Мажи Вратоврска Жакард Шамиче

DEN 1.00

Износот
Залиха

Големина : татковци вратоврска-59 (150см)*3,35 (8,5 см) инчи за вратоврска, 9,45*9,45 (24см) инчи за шамиче;синови вратоврска-47,24(120см)*2,36(6см) инчи за вратоврска,9,44*9,44 (24см) инчи за шамиче.000 стилови на вратоврски, иглички за вратоврска, манжетни, квадрати и ремени во Кина.Ова е одлична идеја за подарок што треба да ја носитеза вашето дете да ги помине тие незаборавни животни настани или секојдневна свечена облека!. Димензии на машна за деца : машна 10,5*5см(4,13*1,97 инчи), шамиче 20,5*20,5 см(8,07*8,07 инчи). Димензии на машна машна : Машна 12-6см (4,7 х 2,4 инчи) Шамиче 23 х 23см (9 х 9инчи). Ние инсистираме да лансираме нови дизајни секој месец и продаваме повеќе од 2.Ванг се посветени на обезбедување на клиенти со решетки шопинг искуство,па ако имате било какви прашања по добивањето на стоката,ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите веднаш и ние ќе ги реши за вас.Имаше само една работа на која се фокусираше за 20 години што ги прави мажите попривлечни во секојдневниот живот со дизајнерски додатоци. Со поддршка на самостојна дизајнерска група, самоинвестирани фабрики, обучени продажни штабови, Бери. Сервис : Бери.Ванг продава над 500000 предмети во Европа,Северна Америка и Јапонија секоја година и доби многу пријатели од целиот свет. Совршен за секоја пригода : Совршен додаток За деца и татковци,свадби ,забави,црква,училиште,бизнис или секојдневна облека!Елегантна и убава рачна вратоврска, погодна за деца што ги носат на свадбата,како најдобри додатоци за момчиња, може да се користи и како реквизит за фотографии.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи