.

.

New
Хардвер Мелење Машина Карбид Вметнете TNMG160404R TNMG160404L ES VP15TF UE6020 Вртење Алатка Вметнете Цпу Мелење Машина ОД Нерѓосувачки Челик TNMG 160404

Хардвер Мелење Машина Карбид Вметнете TNMG160404R TNMG160404L ES VP15TF UE6020 Вртење Алатка Вметнете Цпу Мелење Машина ОД Нерѓосувачки

DEN 2.67

Износот
Залиха

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум. Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка. Одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси. Практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристики. Додатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот. Остро и издржливо, лесно отстранување на чипот и дополнително подобрување на ефикасноста на обработката.Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обработка одржувајте тесни толеранции, неспоредливи перформанси практични и разновидни средини за обработка, дури и во многу валкани средини како леано железо имаат добри карактеристикидодатоците имаат добра ригидност и долг работен век, што ја намалува цената на алатката на корисникот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи