.

.

New
Малиот магаре Енди, женски пешачки шорцеви 9 инчи, лесни шорцеви за голф, брзо суво со џебови со патенти

Малиот магаре Енди, женски пешачки шорцеви 9 инчи, лесни шорцеви за голф, брзо суво со џебови со патенти

DEN 1.67

Износот
Залиха

95% полиестер, 5% спандекс. 9 инчи инсим. Затворање на патент. Машинско миење. Управување со влага за перформанси : Ткаенината што може да се дише брзо се суши и ја фаќа потта. Ткаенината за воздушна дупка-технологија на задната област склона кон пот, овозможува да избега од пареата на влагата, помагајќи во регулирање на температурата и покачување на удобноста во облеката. Заштита на сонце UPF 50 : Оценета ткаенина од 50 години за да го блокира сонцето, овие карго -шорцеви ве штитат од штетни УВ зраци. Движете се со удобност : лесен и само доволно истегнување испорачува разноврсна удобност за динамична активност. Еластична половината, препоните, 9 инчи инсим - делумна еластична половината и гушката од препоните за да ја зголемите вашата подвижност и удобност. Со 9 инчи Inseam, овие шорцеви изгледаат повеќе стилски и обични. Тие се одлични за нешто од пешачење, голф до секојдневна употреба. Шест џебови : најважните производи со леснотија со леснотија во шест џебови, вклучувајќи два џебови со рака, два безбедни џебови со бутовите со затворање на патент и два џебови. Боја : Сина големина на Хедер : Средните промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи