.

.

New
Четка За Тоалет Гуојм Креативна Четка За Тоалет Во Форма На Лебед Со Држач Поставена Основа Чиста Четка Бања Тоалет Додатоци Алатка За Чистење Бања Материјали Сили

Четка За Тоалет Гуојм Креативна Четка За Тоалет Во Форма На Лебед Со Држач Поставена Основа Чиста Четка Бања Тоалет Додатоци

DEN 1039.84

Износот
Залиха

Влакната нема да ја изгребат површината на тоалетот. Силиконските влакна имаат добра способност за чистење и можат да влезат во работ на тоалетното седиште. Тоа е добар материјал отпорен на тврда вода. Не е боење, лесен за чистење, не носи, не-деформиран и одржува совршен ефект на чистење. Силиконските влакна имаат добра способност за чистење и можат да влезат во работ на тоалетното седиште за длабоко чистење без да ја оштетат емајлот. Дебелиот основен материјал е цврст и нема да се преврти. Издржлива пп рачка, добар стисок. Компактната четка за тоалет е погодна за тоалети или мијалници во тесни простори. На страната на држачот за четка за тоалет има лента, која може да се закачи на ѕидот за да заштеди простор. Добар помошник во бањата. Тоалетната четка не е само силна, туку и поцврста. Име : Тоалет Четкаматеријал : Пластичност : Како што е прикажано забелешка : вистинското рачно мерење може да биде неточно. Вистинската големина е предмет на вистинскиот производ.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Пакет : 1 компјутер четка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи