.

.

New
Модерен Мурано Стакло Спутник Лустер-12-Светло Сини И Златни Кристални Лустери, Висина Прилагодлив Приврзок Осветлување Таванот Светло Тела За Хотелска Кујна Трпе?

Модерен Мурано Стакло Спутник Лустер-12-Светло Сини И Златни Кристални Лустери, Висина Прилагодлив Приврзок Осветлување Таванот

DEN 2.00

Износот
Залиха

Ова е одличен лустер, кој е направен од стакло Мурано и изработен од висококвалитетно ковано железо. Тоа е елегантен и слободен уметнички лустер. Овој лустер се состои од 12 парчиња мурано стакло, сина, зелена и виолетова, а неговата вкупна големина е околу 32 инчи. Секое стакло е опремено со Сијалица G9, сијалица од 12w, три промени во бојата, што може да осветли 80 квадратни метри. Овој дизајн на лустерот со Нордиски стил и ретро стил, погоден за спална соба, трпезарија, дневна соба и кујнски дисплеј. Ако светилката има проблеми со квалитетот во рок од една година, ве молиме кажете ни на време и ние ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Вклучена сијалица.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи