.

.

New
HEVSTIL 5-Пакет Пеперутка Форма Капут Куки, Ѕид Монтирани Наметка Кука Цинк Легура Пеперутка во Облик Со Завртки За Капут Капа Пешкир Виси Облека Шалови Клучеви, Црна

HEVSTIL 5-Пакет Пеперутка Форма Капут Куки, Ѕид Монтирани Наметка Кука Цинк Легура Пеперутка во Облик Со Завртки За Капут Капа

DEN 3.00

Износот
Залиха

?Пакетот Вклучува : 5 х Куки За Палто со Некои Завртки. ?Одлично за закачување палто, јакни, торба, крпа, капа, чанта, шал, чадор, клуч,чаша итн. ?Изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк за да обезбеди одлична издржливост и сигурност. ?Вкупна Големина : 55 x 35 x 30mm/2.17 "x 1.38" x 1.18 " (L*W*H). ?Дизајн на форма на пеперутка, класичен и декоративен.Овие куки за палто се совршени за закачување мали предмети во бања, спална соба, плакар, ходник, влез за да заштедите простор. ?Пакетот Вклучува : 5 х Куки За Палто со Некои Завртки. ?Одлично за закачување палто, јакни, торба, крпа, капа, чанта, шал, чадор, клуч,чаша итн. ?Изработен од висококвалитетен материјал од легура на цинк за да обезбеди одлична издржливост и сигурност. ?Вкупна Големина : 55 x 35 x 30mm/2.17 "x 1.38" x 1.18 " (L*W*H). ?Дизајн на форма на пеперутка, класичен и декоративен.Овие куки за палто се совршени за закачување мали предмети во бања, спална соба, плакар, ходник, влез за да заштедите простор. Спецификација : Нето Тежина : 153гр Боја : Црн Материјал : Вкупна Големина На Легура На Цинк : 55 х 35 х 30мм/2.17" х 1.38"х 1.18"(Л*В*Ч) Големина На Завртката : М4 € 24мм/ 0.16" € 0.94 " (Д*Л) Пакетот Вклучува : 5 х Куки За Палто Некои Завртки Забелешка : Поради рачното мерење,може да има мали отстапувања. Бојата може да има различна како дисплеј за разлика, ве молиме разберете.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи