.

.

New
UWNXPIW Торба За Ручек Торбичка За Ручек За Жени Деца Тинејџери Мажи Изолирани Поладни Термички Отпорни На Истекување Торба Работа Училиште Излети Плажа Портокал Бох?

UWNXPIW Торба За Ручек Торбичка За Ручек За Жени Деца Тинејџери Мажи Изолирани Поладни Термички Отпорни На Истекување Торба

DEN 255.84

Износот
Залиха

Набавете ја оваа торба за ручек за да спакувате здрави состојки за вашето семејство или да уживате во убав неделен пикник! Среќен шопинг!. Совршен Подарок : ова поладно пакување за ручек, бидејќи е толку практично, можете да го изберете како подарок за вашите деца, пријатели, колеги, семејство и многу повеќе.Материјал : надворешноста на торбата за ручек е изработена од полиестерска ткаенина, која е отпорна на дамки и лесна за чистење. Примачот на подарокот ќе ја сака вашата торба за ручек.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи