.

.

New
Чанта за шминка со униси, Торба За Козметика Со Златна Був, Пренослива Торба За Патнички Воз Организатор На Куќишта За Додатоци Случај За Жени За Убавина

Чанта за шминка со униси, Торба За Козметика Со Златна Був, Пренослива Торба За Патнички Воз Организатор На Куќишта За Додатоци

DEN 191.84

Износот
Залиха

Карактеристики : Лесен за носење, пренослив и лесен, ќе биде многу корисен додека патувате и добро ќе ја заштити вашата козметика.И тоа е исто така совршен избор за подароци за денот на вљубените, подароци за денот на мајката , подароци за роденден или украси за забави.5 см, со затворен патент, има многу области за складирање за да ги задржи повеќето потреби за нормална големина и да ги одржува безбедни.5 см, со затворен патент, има многу области за складирање за да ги задржи повеќето потреби за нормална големина и да ги одржува безбедни. Совршен За Дома Или Патување : торбата ви овозможува да најдете работи што ви се потребни брзо и лесен пристап. И кога патувате, лесно можете да ја преклопите торбата и да ја ставите во куферот. Апликација за производ : оваа симпатична и забавна мала торбичка може да се користи како организатор на шминка, футрола за патување,футрола за моливи, козметичка кеса за чанта. Лесен Капацитет : Патничката Тоалетна Торба има големина 6. Добро Изработена и Издржлива : оваа мала козметичка торба за шминка е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина и со издржлив и квалитетен патент, што и дава на оваа чанта многу поголема заштита од вашите просечни преносни чанти.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи