.

.

New
Торба За Ручек За Жени Пријатели Не Лажете Деца Топлинска Чанта Изолирана Со Патент Пренослива Кутија За Ручек Отпорна На Истекување Еднократно Работно Училиште П

Торба За Ручек За Жени Пријатели Не Лажете Деца Топлинска Чанта Изолирана Со Патент Пренослива Кутија За Ручек Отпорна На Истекување

DEN 319.84

Износот
Залиха

Пространа Големина : В : 8,5 Х Л : 5х Ч : 8 Инчи. Склопувачката Торба За Ручек Е Доволно Пространа За Да Собере Сад Со Средна Големина Со Дополнителна Просторија За Закуски, Прибор И Шишиња За Пијалоци.И Може Да Биде Преклопен И Вграден Во Ранец. Материјал : Висококвалитетна Оксфордска Ткаенина И Надградена Внатрешна Еколошка Премиум Алуминиумска Филмска Торба За Ручек Е Отпорна На Истекување, Лесна, Издржлива, Еднократно И Преклоплива, Лесно Се Чисти Со Влажна Крпа, Мазни Патенти За Лесна Секојдневна Употреба. Разновидна Торба За Ручек : Може Да Се Користи Како Дневна Торба За Ручек, Торба За Перење, Поладна Торба, Торба За Пазарење, Торба За Пикник И Козметичка Торба, Погодна За Луѓе Од Сите Возрасти. Цврст И Издржлив : Стилски Дизајн, Висококвалитетен Материјал, Отпорен На Кинење, Отпорен На Абење, Благ Водоотпорен, Отпорен На Нечистотија. Лагер Отпорен На Истекување, Лесен За Чистење. Разноврсна Употреба : Торба За Ручек Со Стил На Торба И Дизајн На Предниот Џеб, Можете Да Ставите Некои Мали Работи Што Ви Се Потребни Во Животот : Клучеви, Картички, Марамчиња, Мобилен Телефон Итн. Можете Да Ја Користите Како Изолирана Торба За Ручек, Поладна Торба За Носење Контејнери И Пијалоци За Ручек, Торба За Пикник На Отворено, Торба За Намирници Или Торба За Купување.Торба За Ручек За Повеќекратна Употреба, Многу Лесна Со Мека Рачка, Може Да Се Користи Во Секоја Пригода, Како Што Се Канцеларија, Работа, Училиште, Плажа, Пикник На Отворено Итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи