.

.

New
Жолта Гумена Патка Изолирана Торба За Ручек За Жени И Мажи Водоотпорна Кутија За Ручек Поладна Торба За Ручек За Патување/Пикник/Работа/Училиште, М

Жолта Гумена Патка Изолирана Торба За Ручек За Жени И Мажи Водоотпорна Кутија За Ручек Поладна Торба За Ручек За Патување/Пикник/Работа/Училиште,

DEN 207.84

Износот
Залиха

- Доволно пространа за држење шише со вода, еден или два контејнери плус неколку парчиња овошје. ●Совршен Избор На Подароци М : 9,65 х 7,09 х 12,6 инчи. ●Лесно Се Чисти●внатрешноста е отпорна на вода и маснотии, така што едноставното бришење со влажна крпа лесно може да ја исчисти вреќата за ручек и да не остави мирис.●Изолирајте М : 9,65 х 7,09 х 12,6 инчи. Торбата за ручек тежи само 0,53 килограми и има концизен изглед, но има голем капацитет и лесно може да ги собере вашите кутии за ручек, овошје, закуски, конзервирани пијалоци и друга храна што ја сакате, доволно Голема за целодневна храна. Карактеристики : - Издржлива алуминиумска изолациона обвивка која лесно се чисти и без БПА. - Понудена во стилски дезен, Чантата За ручек Синестур е дизајнирана да биде ЗАДОЛЖИТЕЛНА разноврсна торба.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи