.

.

New
ХКХА Изолирана Торба За Ручек За Жени/Мажи-Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба За Канцеларија-Торба За Замрзнување Торба За Ручек Со Прилагодлив Ремен За Рамо

ХКХА Изолирана Торба За Ручек За Жени/Мажи-Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба За Канцеларија-Торба За Замрзнување Торба

DEN 1.67

Износот
Залиха

Можете едноставно да ја избришете поставата со влажна крпа за да се осигурате дека торбата останува чиста и хигиенска. Поставата од алуминиумска Фолија која лесно се Чисти : внатрешноста на кесата за ручек е обложена со алуминиумска фолија, која не само што лесно се чисти, туку помага и да ја одржувате храната и пијалоците на вистинската температура. Главниот оддел е доволно простран за да ги држи вашите контејнери за храна, закуски и пијалоци. Предниот џеб е одличен за чување прибор или салфетки, додека задниот џеб може да го држи вашиот телефон или други ситници. Отстранлив И Прилагодлив Ремен За Рамо : торбата за ручек доаѓа со отстранлив и прилагодлив ремен за рамо што може да се прилагоди на вашата претпочитана должина и вклопување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи