.

.

New
Ваесен Креативно Смалување Пластика За Мастило Авион А4 Транспарентен, 21 х 29,8 х 0,3 см

Ваесен Креативно Смалување Пластика За Мастило Авион А4 Транспарентен, 21 х 29,8 х 0,3 см

DEN 3.00

Износот
Залиха

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Употреба-смалување пластика може да се користи за изработка на украси. ИНСТРУКЦИИ-Нацртајте на непроѕирната страна на хартијата за собирање. Исечете ја шемата. Загрејте го во рерна со обоена страна свртена нагоре. Се намалува и размислува 5 пати повеќе од неговата оригинална големина. ГОЛЕМИНА - 210 х 297 мм.СОДРЖИНА - Секое пакување содржи 5 листови. Пластиката за смалување може да се користи за украси на прозорци, мобилни телефони, накит, прстени за клучеви, ознаки, штипкање, брошеви и многу повеќе. Филмот за намалување може да биде украсен со мастила, постојани маркери, акрилни бои и гумени марки. Погоден е и за проекти за деца и за возрасни. Листовите за собирање Се Транспарентни секој пакет содржи 5 листови. Децата бараат надзор од возрасни при печење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи