.

.

New
Амазон Најважен Момчиња И Мали Деца ' Краток Ракав Ткаени Поплин Чамбреј Копче Надолу Кошула

Амазон Најважен Момчиња И Мали Деца ' Краток Ракав Ткаени Поплин Чамбреј Копче Надолу Кошула

DEN 1.00

Износот
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% памук. Увезени. Нема затворање затворање. Машинско Перење. Мек, издржлив и пријатен паднат поплин за живеено чувство веднаш. Плисиран дизајн на а-линија. Бренд. Најважните работи го имаат она што ви треба за да ги облечете вашите малечки во прифатлива, висококвалитетна и долготрајна секојдневна облека. Нашата линија на задолжителни работи за деца вклучува пријатни руно и ох-толку топли пуфер јакни за да ги одржуваме во комплет кога ќе паднат температурите, како и панталони и поло маици подготвени за училишна униформа. Конзистентната големина ги зема претпоставките од шопинг, и секое парче е ставено на тест за одржување на стандардите одобрени од родителите во квалитет и удобност.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи