.

.

New
82 Инчни Екстра Широки Порти За Бебиња Што Се Повлекуваат Екстра Широка Порта За Кучиња Што Може Да Се Повлече За Куќата Надворешни Екстра Долги Порти За Бебиња За Г?

82 Инчни Екстра Широки Порти За Бебиња Што Се Повлекуваат Екстра Широка Порта За Кучиња Што Може Да Се Повлече За Куќата Надворешни

DEN 1279.84

Износот
Залиха

Зелената значи дека екстра долгата порта за кучиња е безбедна и заклучена. Поделен простор за играње бебиња и миленичиња : можете да поделите област во вашиот дом за вашите деца и кучиња да играат како област за забава. Простор За Заштеда На Дизајн Што може да се повлече : кога не се користи, решетката може целосно да се повлече без да го окупира вашиот простор. Идеален за семејства кои имаат чести забави и пријатели кои го посетуваат својот дом, што им олеснува на вашите пријатели да поминат низ нив. Безбедна Брава За Обележување На Бои : специјално ги дизајниравме црвените и зелените ознаки на страната на бравата за да можете навреме да го видите статусот на портата. Спречете го вашето дете да отвора шпорети на гас, приклучоци, ормани и фрижидери : само треба да ја инсталирате оваа екстра голема порта што може да се повлече на отворено во вашата кујна или дневна соба, вашите деца нема да можат да го допрат шпоретот на опасен гас, излезите и да ги отворат кабинетите, фрижидерите. Зошто Да Изберете Бебешка Пета Екстра Широка Порта што може да се Повлече ? 82 инчи екстра широки порти за бебиња Што се повлекуваат за големи отвори дизајн што Може Да се Повлече-заштеда на вашиот простор Без праг бар-Лесна за поминување Безбедна брава За сигнал Во боја Погодна За бебиња И кучиња Совршено се вклопуваат Во Внатрешна И Надворешна Работа под Агол Спојте Се Со Стандардот за домашен стил одобрен 82 Инчен Екстра Долга порта за бебиња : оваа порта за бебиња е погодна за отвори 0-82 "широки и 35" високи што може да се прилагодат за да одговараат на вашите отвори според вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи