.

.

New
1x Телефонски рингер, телефонски волумен Зголемување на екстра гласно ringвонеч звучен телефон Телефонски засилувач Strobe Light Flasher Bell

1x Телефонски рингер, телефонски волумен Зголемување на екстра гласно ringвонеч звучен телефон Телефонски засилувач Strobe Light

DEN 1.00

Износот
Залиха

Количина : 1 парчиња. Високи ниски прекинувачи за звук на рингер. Да се ​​зголеми обемот на телефонски прстен на бучни места. Да му помогнеме на харинг-оштетување да го препознае прстенот што доаѓа. Се нуди ламба за ламби за да се избегне бучавата на прстенот во доста околина. Количина : 1 парчиња. Високи ниски прекинувачи за звук на рингер. Да се ​​зголеми обемот на телефонски прстен на бучни места. Да му помогнеме на харинг-оштетување да го препознае прстенот што доаѓа. Се нуди ламба за ламби за да се избегне бучавата на прстенот во доста околина. Карактеристики : Количина : 1pchigh ниски прекинувачи за звук на рингер. За да се зголеми обемот на телефонскиот прстен на бучни места. : Plasticsize : 97mm*58cm*25mmcolor : Дизајн на дупка од бела бека за висина : Ве молиме, поврзете го приклучокот за прстен C/O со приклучокот на рингерот. , Екранот и другите фактори можат да предизвикаат засенчување на бојата, ве молиме сеопфатни слики и описи на текст да се утврдат! Содржина на пакетот : 1x Телефонски рингер.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи