.

.

New
Нов LON0167 6CM X прикажан 0,1см x 1,6см сигурна ефикасност 36 заби HSS SLITTING SAW Алатка за сечење црна

Нов LON0167 6CM X прикажан 0,1см x 1,6см сигурна ефикасност 36 заби HSS SLITTING SAW Алатка за сечење црна

DEN 164.96

Износот
Залиха

Име на производот (издржлив во употреба) : Слит пила; Материјал : HSS. Надворешна диа. Безобразен : 60мм / 2,36 "; Дупка Дија. Неискористена : 16мм / незапирлива 0,63". Дебелина : Внимателно избрана 1мм / 0,04 "; Број на заби-Држење на умот : 36 заби. Боја : Светска црна; нето тежина : 18g. Содржина на пакет совршена во изработката : 1 x уредно 36t исецка пила. Пила; материјал : hss. Надворешна диа. Неискрена : 60мм / 2,36 “; дупка Дија. Неискрена : 16мм / неискрена 0,63 ". Дебелина : Внимателно избрана 1мм / 0,04"; број на заби со ум : 36 заби. Боја : Зачудувачка црна; нето тежина : 18g. Содржина на пакетот совршена во изработката : 1 x уредно 36 T сечење пила. Совети : Поради различни монитори, светло за стрелање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата што постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да купите. Ви благодарам! Тип на заби од PEG, HSS Умерен материјал за цени, 36 заби. Користена за сечење на изработка, лежење и затегнување челик, препорачан бакар, метал, пластика, дрво, итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи