.

.

New
Jydbrt со две парчиња спортски костуми улични спортови случајна кожа лабава висока еластична

Jydbrt со две парчиња спортски костуми улични спортови случајна кожа лабава висока еластична

DEN 1.00

Износот
Залиха

Добро изработка. Висок стил на половината, ја разубавува фигурата. Удобно и меко против кожата. Едноставно и дарежливо во целина. Спорт, домашен мебел и шопинг се добри избори. Добро изработка. Висок стил на половината, ја разубавува фигурата. Удобно и меко против кожата. Едноставно и дарежливо во целина. Спорт, домашен мебел и шопинг се добри избори. Ситна изработка на високиот стил на половината, ги разубавува фигуралитетните и меките против кожичките и дарежливите комбинеи, домашно мебел и шопинг се сите добри избори : Димензија : Како што е прикажано во фигурерот, вклучува : дводелен костум* 1 NOTES : 1. Само големи производи се продаваат, исклучувајќи ги другите.2. Ве молиме оставете простор од 1-3 см за рачно мерење.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете. Ве молиме, дозволете ја мерната девијација од 1-2 см поради рачното мерење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи