.

.

New
Oplxuo Женски Обичен Резервоар За Вежбање Врвни Кошули Со Тркалезен Врат Без Ракави Врвови За Печатење На Месечината Графички Маици Летен Моден Елек За Маици

Oplxuo Женски Обичен Резервоар За Вежбање Врвни Кошули Со Тркалезен Врат Без Ракави Врвови За Печатење На Месечината Графички

DEN 0.67

Износот
Залиха

Најдобри Подароци За Жени/Сопруга/Девојка.Врвен квалитет и посебен дизајн совршено ги покажуваат вашите секси облини. Здраво! Добредојдовте На"Oplxuo" Квалитетот е прв со најдобра услуга. Карактеристики : резервоар без Ракави, класичен v-врат, без грб, ремен, цветна чипка, еднобојна, исечена должина, врвови од ками, тенок фит, слатки и секси врвови, секојдневен основен кроп топ, егзотична камизола. Машинско Перење. Повод : овој обичен резервоар е совршен избор за клуб, паб, датира, повик, коктел партија, брачна ноќ, будоар пука, меден месец, годишнина, диплома партија, денот на вљубените, излегување, клуб, слатка ноќ. Супер растегливата ткаенина може да го направи овој секси Градник погоден за различни форми на телото. Клиентите се наши пријатели. Перење и Нега : Миење Раце или машинско перење со торба за долна облека, максимум 40 степени целзиусови.Купи Го Сега !. Круг Класичен прстен затворање. ✿ ✿За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот! Ако имате какви било прашања во врска со горниот дел од резервоарот , слободно контактирајте не. ребрести резервоари за жени Увезени.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи