.

.

New
Нов Лон0167 Транспарентен Adap До Д Ќелија Батерии Држач За Батерии Конвертор Адаптер (Транспарентерu-зу-Д-Зелен-Батерихалтер фур Конвертер Адаптер

Нов Лон0167 Транспарентен Adap До Д Ќелија Батерии Држач За Батерии Конвертор Адаптер (Транспарентерu-зу-Д-Зелен-Батерихалтер

DEN 96.64

Износот
Залиха

Име На Ставка : Кутија За Држач За Батерии На Конверторот. Материјал : Пластика. Боја : Транспарентна. Големина : 5,7 см долга; Тежина : 11гр( Grjesse : 5,7 см Lan_g; Gewicht : 11 g. Пакет : 1 x Конвертор Батерии Држач Случај (Пакет : 1 x конвертор батерија halter падне. Транспарентен Hol До Д Ќелија Батерии Држач За Батерии Конвертор Адаптераа На Д Ќелија Батерии Држач За Батерии Конвертор батерии се скапи, сега нема да мора да плаќате со Оваа Конвертор На Batt Батерија Ништо комплицирано, само залепете ЈА batt батеријата во Конверторот На Држачот На Батеријата D До Д и тоа е исто Како И Конверторот На Држачот На Батеријата Д Батерија е Гаџет за држење при рака, дома, во канцеларија, НА КАМПОТ, Итн.Батериите не се вклучени во боја : Транспарентна Големина : 5,7 см долга тежина : 11 пакет : 1 x to До D Ќелија Опис На Батеријата Во Германски Транспарентер in-зу-Д-Зелен-Батерихалтер fur Конвертер Адаптерартикелнаме : Конвертор-Батерихалтер-Fallmater : Kunstoffarbe : транспарентен gpacket : 5,7 Cm Lan_g; Gewicht : 11 gpaket : 1 x Конвертор Батерија Halter Падот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи