.

.

New
6 Парчиња Беџ Ролни Држач За Повлекување Со КЛИП За ЛИЧНА КАРТА Леопард Симпатична Медицинска Сестра Значка Ролна Насмевка Носители На Значки За ЛИЦЕ Ретро Боемско

6 Парчиња Беџ Ролни Држач За Повлекување Со КЛИП За ЛИЧНА КАРТА Леопард Симпатична Медицинска Сестра Значка Ролна Насмевка Носители

DEN 1118.40

Износот
Залиха

Убав подарок : со атрактивен и нежен дизајн, држачот за значки за печатење леопард е идеален подарок што можете да го испратите до вашето семејство и пријатели. Клип што може да се повлече : оваа ролна за значка за ЛИЧНА КАРТА има клип на задната страна, така што можете да ја прицврстите на јака, џеб, ремен или други места; со дизајн што може да се повлече од 360 степени, лесно може да се протега до 24,6 инчи, што ви помага да ја отворите вратата и да ја скенирате ВАШАТА лична карта без да ја отстраните.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи