.

.

New
3dRose Смешни Симпатична Басет Пес Куче Јога Уметност - Честитка, 6 од 6-инчен

3dRose Смешни Симпатична Басет Пес Куче Јога Уметност - Честитка, 6 од 6-инчен

DEN 3.00

Износот
Залиха

Димензии( во инчи) : Картичка 5,5 H x 5,5 W, плик 6 H x 6 W. тешки картички со празен ентериер. Можеби ќе биде потребна дополнителна поштарина. Произведено во САД. Празно внатре; вклучен плик. Смешно Симпатична Басет Куче Куче Јога Уметност Честитката Е одличен начин да се каже "благодарам" или да се признае секоја пригода. Овие празни картички се направени од тешки картички што овозможуваат пишување без дамки. Картичките се набраздени за лесно преклопување и доаѓаат со бели пликови. Достапно поединечно или во комплети од 6 и 12. Произведено во САД.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи