.

.

New
Titiskin Crystal Quartz Heart Love Chakra Stone со кутија за подароци

Titiskin Crystal Quartz Heart Love Chakra Stone со кутија за подароци

DEN 624.00

Износот
Залиха

Пакување од дрвена кутија : Едно кристално срце, една ознака од не'рѓосувачки челик, една честитка, еден плик. Медитација на Енханс, помош при заздравување на умот, телото и духот. Тоа носи мека женствена енергија на сочувство и мир. или декорација, Срцевите камења прават многу посебни лични подароци, за употреба на чакра или за дизајнери на накит и украси за домови. Кварцниот камен, со својата нежна црвена суштина, е камен на срцето, кристал со безусловна loveубов. Регистар. Исто така, прави одлично домаќинство, Денот на мајката , роденден, новогодишен подарок за семејни мени или пријател. Дрвена кутија за пакување : Едно кристално срце, една ознака од не'рѓосувачки челик, една честитка, еден плик. Медитација на човекот, помош при заздравување на умот, телото и Дух. Регистар на свадба. Тоа носи мека женствена енергија на сочувство и мир. Енергетски камен, држете се во рака за релаксација или олеснување на анксиозноста. Поддржувајте го срцето и овозможува правилно да тече низ срцето чакра.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи