.

.

New
Водичи За Чешли За Машинка за коса, 2 парчиња Професионални Чешли За Водичи За Машинка За Коса, Додатоци За Машинка За Коса, Замена На Чешли За Чешли За Тример За Коса

Водичи За Чешли За Машинка за коса, 2 парчиња Професионални Чешли За Водичи За Машинка За Коса, Додатоци За Машинка За Коса,

DEN 92.32

Износот
Залиха

●Професионален q - - - - Професионален чешел за водич за машинка за коса, хуманизиран дизајн за контрола на должината на косата како што сакате. ®Спецификација - - - Доаѓа со 2 пластични чешли за прицврстување со исечени должини од 1,5 мм и 4,5 мм, можете да изберете што ќе одговарате. ●Безбеден за Употреба - - - - заоблениот дизајн на забите со чешел спречува повреди на скалпот за време на фризурата , безбеден и удобен за употреба. ②Практично И Сигурно - - - - Ви Помага лесно да ја поставите и контролирате должината на сечењето, да ги натерате почетниците да добијат подобри фризури. ●Лесен За Инсталирање - - - задниот дел на чешелот за водич е во согласност со главата на секачот и лесно се закопчува, одлични чешли за водичи за замена. Спецификации : Тип На Ставка : Водич Чешли Материјал : Пластика Должина На Косата : Прибл.1,5 мм / 0,06 инчи, 4,5 мм / 0,18 Вопакувана Листа : 2 чешли за водење х.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи