.

.

New
НОВ СЕТ НА ЈУГОЗАПАДНА БРЗИНА 64-72 ГМ А-ТЕЛО ПОНИСКИ А-РАЦЕ СО ЧАУРИ, ПОНИСКИ КОНТРОЛНИ РАЦЕ

НОВ СЕТ НА ЈУГОЗАПАДНА БРЗИНА 64-72 ГМ А-ТЕЛО ПОНИСКИ А-РАЦЕ СО ЧАУРИ, ПОНИСКИ КОНТРОЛНИ РАЦЕ

DEN 464.00

Износот
Залиха

1-Левата Страна Долната Контролна Рака (Sws Дел #101-803). 1-Десната Страна, Долната Контролна Рака (Sws Дел #101-805). 2-Предни Чаури, 1.420" О. Д. Круг (Свс Дел #101-704, ТРВ #БУ12237). 2-Задни Чаури, Овални (Sws Дел #101-703,TRW #BU12236). Сосема Нов Југозападен Брзински Акции Пониски Контролни Краци, 1 Лева Страна и 1 Десна Страна, Со Сите Потребни Чаури (Sws Дел # 101-803-КОМПЛЕТ) Овие Не Се Користени Парчиња, Ова се Сосема Нови Пониски А-Раце Произведени Од Југозападна Брзина. Геометријата На Акциите Е Загарантирана, Без Шипки, Со Оваа Контролна Рака.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи