.

.

New
Mgwye четка за шминка сет 27 парчиња сочинуваат четки за очила за очила на веѓите од природна коса алатки за шминка за коса

Mgwye четка за шминка сет 27 парчиња сочинуваат четки за очила за очила на веѓите од природна коса алатки за шминка за коса

DEN 1.00

Износот
Залиха

Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова. Спецификација : Материјал за четка : Синтетички материјал за коса : Случајна пакет, вклучително : 27* шминка за шминка. Целосна торба за шминка за лице за девојчиња кои се почетници, тогаш можете да го пробате ова.Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Чистете со млака вода, а по сушењето можете лесно да имате сосема нов сет. Имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рамките на 24 часа и ви даваат задоволителен одговор. Сите наши четки се исто така лесни за чистење со млака вода, а по сушењето лесно можете да имате нов сет. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Како мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, прикривач и многу повеќе. Четката е изработена од синтетички влакна и е совршена за подигање течности, прав или креми. Совршен за патување, забави, родендени, свадби и секојдневна употреба, ајде да ја истражуваме вашата убавина секој ден!. Користена за шминка на веѓи, трепки, очи и образи. Целосно исполнете ги повеќето од вашите дневни, плевели, професионални потреби за шминка, како што се мешање, контурирање, сенка, хајлајтер, фондација, сенка за очи, веѓи, усни, коректор и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Brush Material:
Synthetic Hair
Handle Material:
Wood
Package Including:
27* makeup brush:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Used for makeup on eyebrows, eyelashes, eyes and cheeks. :
Ново

Поврзани производи