.

.

New
Brccee AC моли за сè што е декор на дрвени знаци 9,5 од 5,75 41-250

Brccee AC моли за сè што е декор на дрвени знаци 9,5 од 5,75 41-250

DEN 1.33

Износот
Залиха

Гласи „Молете се за сè, грижете се за ништо. Филипијците 4 : 6“. Големина : 9,5 "x 5,75" (24 x14.6cm). Материјал : MDF дрво + винил + виси јаже. Изгледа одлично со секој декор и прави одличен подарок за пријателите и семејството. Изгледа прекрасно обесено од центарот на вратите, рачките на вратите и фиоките, куките на wallидовите, цветните и украсните дисплеи, парчињата и столчињата на маса, итн. Се вели : „Молете се за сè, грижете се за ништо. Филипјаните 4 : 6“. Големина : 9,5 "x 5,75" (24 x14.6cm). Материјал : MDF дрво + винил + виси јаже. Изгледа одлично со секој декор и прави одличен подарок за пријателите и семејството. Изгледа прекрасно обесено од центарот на вратите, рачките на вратите и фиоките, куките на wallидовите, цветните и украсните прикази, парчињата и столчињата на табелата, итн. Опис : Ова е дрвена висечка ознака, молете се за сè што се грижи за ништо со буква со инспиративно чувство. Направено од дрво долго време. Исклучено да го обесувате на wallидот, дајте си доверба и да ве инспирирате да имате позитивен став кон животот. Исто така како одличен подарок за вашите семејства, пријатели, колеги. - Материјал : Дрво - Големина : 25 x 14 x 0,8 см.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи