.

.

New
Исцелени 5 парчиња Тетоважи Вежбајте Усни Отворете Ја Устата Со Заби Меки Силиконски Лажни Усни Тренирање На Кожата 3д Вежбајте Кожа За Шминка Усни Уметници Почетн?

Исцелени 5 парчиња Тетоважи Вежбајте Усни Отворете Ја Устата Со Заби Меки Силиконски Лажни Усни Тренирање На Кожата 3д Вежбајте

DEN 1176.00

Износот
Залиха

Дизајниран за вежбање, погоден за почетници и искусни уметници за тетовирање. Изработен од еластичен и еластичен силиконски материјал, издржлив и еластичен, безбеден за употреба. Има слично чувство како човечката усна, многу погодна за обука и вежбање и тетовирање на усните. користејќи ја оваа практика кожа, дебитантите можат да научат техники, да добијат подобро чувство и да изградат самодоверба. Специјално дизајниран да ја имитира човечката усна што е можно повеќе и ќе ви понуди уникатно чувство на допир. Опис симулациската пракса мувла за усни доаѓа со голема еластичност и слично чувство како човечката кожа. Изработен од силиконски материјал со добра изработка за многу безбеден за употреба. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Карактеристики-Боја : боја На Кожа; - Материјал : Силикон; - Големина : 7, 50Х5, 00Х2, 10см, 2, 95Х1, 97Х0, 83ин; Пакет, Вклучувајќи 5 х Вештачка Кожа На Усните.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи