.

.

New
ГИКОС 26 22 20мм Ленти За Часовници Со Кожни Ремени За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 7С 6 6С 5Х 6Х 5С Деловна Нараквица За Кожни Ремени

ГИКОС 26 22 20мм Ленти За Часовници Со Кожни Ремени За Брзо Ослободување За Гармин Феникс 7 7Х 7С 6 6С 5Х 6Х 5С Деловна Нараквица

DEN 517.92

Износот
Залиха

Материјал : Кожа Брзо Се Вклопуваат Нараквица. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален часовник. Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи