.

.

New
ДОИТОЛ Рачни Алатки Рачни Алатки Алатка За Израмнување Градинарство Рачно Гребло Градинарски Рачен Култиватор Почва Гребло Тилер За Олабавување На Почвата Плеве?

ДОИТОЛ Рачни Алатки Рачни Алатки Алатка За Израмнување Градинарство Рачно Гребло Градинарски Рачен Култиватор Почва Гребло Тилер

DEN 222.24

Износот
Залиха

?Тоа го олеснува работењето на мал простор. задолжителна и добра работа за вашиот дом. ?Овој тип мотика има долга, длабоко исечена почвена вилушка, која е прецизно избалансирана и погодна за употреба со една рака. ?Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, безбедни и лесни за ракување. ?Совршена алатка за одгледување цврста почва и брзи операции за проветрување. ?Удобната рачка ви овозможува да копате подлабоко и ви обезбедува цврст стисок за да го намалите заморот на рацете и зглобовите. Опис Градинарство Рачно Гребло Градина Рачен Култиватор Почва Гребло Тилер За Олабавување На Почвата Плевене Копање Карактеристики-Материјал : Железо.- Големина : 32х9, 5см.- Боја : Црна. Пакет Вклучувајќи 1 х гребло.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи