.

.

New
НОРМИЧИЌ Сата ИДЕ Порт Хард Диск Адаптер Замена ЗА PS2, Мрежен Хард Диск HDD Адаптер За Playstation 2 Конзола За Игри

НОРМИЧИЌ Сата ИДЕ Порт Хард Диск Адаптер Замена ЗА PS2, Мрежен Хард Диск HDD Адаптер За Playstation 2 Конзола За Игри

DEN 1.00

Износот
Залиха

Мрежниот адаптер за Play station 2 може да поврзе SATA/IDE HDD со вашата конзола за игри и да користи натоварувач за директно репродукција од HDD и нема потреба од дискови. Изработен од издржлив материјал и тврда обвивка, не е лесен за кршење, добар во употреба и издржлив. Адаптерот на хард дискот го подобрува времето на вчитување за да имате подобро искуство во играта. Компатибилен со fhdb / FMCB мемориски картички, вклучувајќи HD Натоварувач, OPL, USB Аванс и друг софтвер За Goldfinger. 1 : 1 Оригинален NIC (освен мрежна функција), погоден за СИТЕ SATA HDD и може да го користи мрежниот адаптер за поврзување до 2 TB HDD. PS2 GAMESTAR IDE/SATA Hdd Мрежен Адаптер Хард Диск Замена за игра станица 2 Спецификации : Тежина : прибл. 140гр Материјал : Пластика + метал големина На Производот : Прибл. 13*7*2.5 цм/5.12*2.76*0.98 Инчи Пакет Вклучува : 1 * Димензија Мрежа Адаптер Пакет : 16*9.5*4 тежина на Пакување см : 155гр Забелешка : ве Молиме дозволете грешки во отстапувањето поради рачно мерење. Поради светлосните ефекти на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи