.

.

New
КОНТЕЈНЕР ЗА Складирање Храна ГЛОГЛОУ, Уредно Чувајте ГО МИЛЕНИЧЕТО КАКО Пп Заштеда на Простор 5000мл Мрежна Кофа Со Ориз

КОНТЕЈНЕР ЗА Складирање Храна ГЛОГЛОУ, Уредно Чувајте ГО МИЛЕНИЧЕТО КАКО Пп Заштеда на Простор 5000мл Мрежна Кофа Со Ориз

DEN 705.60

Износот
Залиха

ЗАПЕЧАТЕН КАПАК : садот за складирање храна има запечатен капак за да се осигура дека храната внатре останува освежувачка и сува, а на неа можете да ставите и други мали кујнски предмети4.Спецификација : Тип На Ставка : Кофа За Зрно Ориз материјал : ПЕТ, КАКО, Ппфеатури : може да собере 5кг капацитет на ориз : 5000млвежина : Прибл., црвен грав, разни мали грав и други големи грав. 5000МЛ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : контејнер за складирање Храна целокупната безбедност и практични, со голем капацитет од 5000мл, заштеда на простор. 5000МЛ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : контејнер за складирање Храна целокупната безбедност и практични, со голем капацитет од 5000мл, заштеда на простор. ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МИЛЕНИЧИЊА КАКО И ПП МАТЕРИЈАЛИ : кофата за складирање оризово зрно е направена од храна ОДДЕЛЕНИЕ МИЛЕНИЧИЊА, како и пп материјали, која е отпорна на топлина и без мирис.ЗАПЕЧАТЕН КАПАК : садот за складирање храна има запечатен капак за да се осигура дека храната внатре останува освежувачка и сува, а на неа можете да ставите и други мали кујнски предмети. 1797g / 63oz Package List : 1 Сет x Оризова Жито Кофа (Вкупно 16 Додатоци)., црвен грав, разни мали грав и други големи грав. ТРАНСПАРЕНТЕН ПРОЗОРЕЦ : кофата за складирање ориз има проѕирен прозорец, што е погодно за да ја проверите количината на складирање и навреме да ја надополните храната. СООДВЕТНИ ПРЕДМЕТИ : кутијата за складирање Храна може да складира разновидна храна, вклучувајќи ориз, црн ориз, јачмен, итн. СООДВЕТНИ ПРЕДМЕТИ : кутијата за складирање Храна може да складира разновидна храна, вклучувајќи ориз, црн ориз, јачмен, итн.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Rice Grain Bucket
Material:
PET, AS, PP
Features:
Can hold 5kg of rice
Capacity:
5000ml
Weight:
Approx. 1797g / 63oz
PackageList:
1 Set x Rice Grain Bucket(16 Accessories In Total):
Ново

Поврзани производи