.

.

New
3,5 мм до 3,5 мм Аудио Приклучок Aux Кабел, За Автомобил, Плетенка Помошен Влез Адаптер За Слушалки, Домашни Стерео, Звучник, Машки ДО Машки AUX Кабел за iPhone, iPad, iPod, Blackо, Црн

3,5 мм до 3,5 мм Аудио Приклучок Aux Кабел, За Автомобил, Плетенка Помошен Влез Адаптер За Слушалки, Домашни Стерео, Звучник,

DEN 94.40

Износот
Залиха

Напреден материјал повеќе заштитен : 6n чистота Ohno Континуирано Леење (OCC) едно кристално бакарно јадро, со слој од алуминиумска фолија,слој за заштита од изолација, професионална висококвалитетна јакна со плетенка од материјал. Совладајте ги деталите за музиката за да го направите звукот појасен и пополн. Долготрајната употреба ќе има добри перформанси ЗА заштита НА ЕМИ и РФИ. Стандарден приклучок од 3,5 мм : може да се користи со кој било уред опремен со стандарден аудио приклучок од 3,5 мм или ВЛЕЗНА порта ОД AUX. Нашиот ви обезбедува висококвалитетни кабли. Има карактеристики без бучава, висококвалитетен квалитет на звукот и посилен тродимензионален ефект. Полирани 24к позлатени конектори, обвивка од алуминиумска легура : за да се обезбеди сигурност и да се елиминира можното губење на сигналот и бучавата, високиот, средниот и нискиот квалитет на звукот со три опсези е избалансиран, обезбедувајќи јасен, совршен квалитет на стерео звук за вашиот уред. Што ќе добиете : Синхрони кабел 3.Сигурни антистатички перформанси, така што не е лесно да се меша од надворешниот свет.2 стапки/1М, Аудио Приклучок Aux Кабел, за производот, имаме 100% гаранција за задоволство. Стерео аудио беспрекорно се пренесува за да се добие висококвалитетен звук. Може да се користи со кој било уред опремен со стандарден аудио приклучок од 3,5 мм или ВЛЕЗНА порта AUX.Не грижете се за кршење на жицата, ние строго ќе го тестираме секој аудио кабел пред да ви го испратиме. Совладајте ги деталите за музиката за да го направите звукот појасен и пополн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи