.

.

New
ТОПИ Мека Триаголник Перница, Голем Засилувач Насловот Исполнет Клин Перница Кревет Потпирач За Грб Поддршка За Позиционирање Читање Перница-Кафе 150х23х45см

ТОПИ Мека Триаголник Перница, Голем Засилувач Насловот Исполнет Клин Перница Кревет Потпирач За Грб Поддршка За Позиционирање

DEN 3375.84

Износот
Залиха

СОВРШЕНО ПЕРНИЧЕ за ЧИТАЊЕ : Гледање Телевизија Ништо Сосема Како Да Се Опуштите Во Оваа Перница за Читање За Оптимална Удобност и Поддршка на Држењето на Телото./Приколки. Материјал : Капакот На Оваа Перница За Потпирач За Грб Е Изработен Од 100% Микрофибер Исполнета/ Сомотска Ткаенина, Супер Удобна За Потпирање, Со Добра Еластичност и издржливост; Едниот Страничен Џеб Е Удобен и Практичен, Може Да Се Постави Мобилни Телефони, Далечински Управувач Итн.направете Го Вашето Целокупно Искуство За Опуштање Многу Поудобно и попријатно!.Пп-Памук Зајакнување Тапациран Насловот Исполнет Триаголен Читање Перница Клин Позиционирање Поддршка Читање Потпирачот За Грб Перница За Софа Кревет Ден Кревет Со Отстранлив И Перат Капак. Други намени вклучуваат браник перница за деца, кревет кревет назад одмор, и насловот за р. Други намени вклучуваат браник перница за деца, кревет кревет назад одмор, и насловот за р. Алтернатива како глава : оваа перница е компресирана и преклопена за компактна испорака, Така што може малку деформирана. СОВРШЕНО ПЕРНИЧЕ за ЧИТАЊЕ : Гледање Телевизија Ништо Сосема Како Да Се Опуштите Во Оваа Перница за Читање За Оптимална Удобност и Поддршка на Држењето на Телото. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-ние нудиме сите големини перници за редовни кревети; големината на кралот е совршено прилагодена за дневен кревет што му овозможува да дејствува како кауч. Напреден дизајн : интимната торба за складирање од двете страни на перницата е погодна и практична.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи