.

.

New
БУРАНО 8 ПАРЧИЊА Сјаен Мермерен лак за Нокти И Комплет За Лепак За Фолија За Нокти, Јасен Расцутен Гел Пакет

БУРАНО 8 ПАРЧИЊА Сјаен Мермерен лак за Нокти И Комплет За Лепак За Фолија За Нокти, Јасен Расцутен Гел Пакет

DEN 3.33

Износот
Залиха

Вклучени се 60 ПАРЧИЊА Различни НалепнициКомплетот За гел Од Фолија За Нокти Бурано вклучува 60 ПАРЧИЊА (4 см*20 см) најпопуларни различни Налепници За Фолија Од Ѕвездено Небо, можете да креирате повеќе дизајни со фолии за пренос на уметност, да префрлите ЛЕПАК ОД фолија САМ НА свој начин. ЕФЕКТ НА ЦВЕТАЊЕ НА МЕРМЕР-Погоден За сите уметнички дела на ноктите, користете за гел-лак, лак за нокти, акрилен нокт или природен нокт итн. Цветаат гел ефект може да го стори тоа сами. СЈАЈ ЕФЕКТ-Ажурирање на мермер лак, додадете сјај ефект врз ноктите, супер сјае со оваа прекрасна бои. Прекрасен Ефект На Цветање На Ноктите-Јасен Расцутен Гел, костум за целиот систем за уметност на ноктите, целиот гел-лак може да цвета прекрасен ефект. Толку Лесно Толку Забавно - прво користете го основниот слој и излечен со лед светилка, нанесете гел што цвета и користете гел-лак за да го расцветате ефектот што ви се допаѓа, почекајте неколку секунди и излечете со лед-светилка , нанесете го горниот слој и излечете го со лед-светилка, ГОТОВО!. Гел За Лепак за Нокти бурано, 15мл 2 Шишиња СО 60 ПАРЧИЊА Налепници Со Ѕвездена Ѕвезда од Ѕвезда + МЕРМЕРЕН лак ОД БУРАНО, Сјаен Ефект На Сјај На Гел За Нокти 8 Бои + ГЕЛ ЗА Цветање НА НОКТИТЕ БУРАНО-УВ ЛЕД Јасен Расцутен гел лак за Ширење Ефект 15мл 0,5 Флоз со Четка за Нокти.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи