.

.

New
Завртка 1 парчиња М38 Рамна Глава Нерѓосувачки Челик SS304 Машина Stersunk Завртка Завртка Прицврстувач Ален Клуч Главата хексадецимален Приклучок Countersunk Главата

Завртка 1 парчиња М38 Рамна Глава Нерѓосувачки Челик SS304 Машина Stersunk Завртка Завртка Прицврстувач Ален Клуч Главата хексадецимален

DEN 1.00

Износот
Залиха

Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Боја : сребрена. Количина : 1 еез. Големина : М3*8. Пакет вклучен/дед : . Материјал : 304 нерѓосувачки челик. Боја : сребрена. Количина : 1 еез. Големина : М3*8. Пакет вклучен/дед : . Описи на ставки : Материјал : 304 Боја Од Нерѓосувачки челик : Сребрена Количина : 1 Еез Големина : М3*8 пакет вклучен/дед : 1 х М3* 8 304 завртка Од нерѓосувачки челик Забелешка : Бидејќи Русија објавува нова политика за полно име , ве молиме секој купувач го нуди вашето полно име пред да платите на вашата адреса за наплата . Ви благодариме за вашата одлична соработка ! Ние прифаќаме Само специфики На Ставки : самостојни материјали : стил На Електричен Погон : хексадецимален Приклучок тип на Завртка : стил На Машинска Завртка : Рамен Материјал : Пакет Од Нерѓосувачки Челик : Под 50 парчиња димензии : М3*8.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи